• تماس با ما : 02156419425
  • خدمات پس از فروش : 02166782102
جاروبرقی پرتابل یک موتوره m1

جاروبرقی پرتابل (یک موتوره) 

یکی از محصولات پر کاربرد در نظافت اماکن عمومی و صنعتی مانند هتل ها، مساجد، بیمارستان ها و کارخانجات استفاده از جاروبرقی پرتابل می باشد. لذا شرکت جاروی مرکزی آسایش با توجه به توان تولید خود به جهت بهره مندی از مهندسان و کارگران توانسته تولید جاروبرقی پرتابل با ویژگی های ممتاز و قابل رقابت با جاروبرقی های پرتابل وارداتی را آغاز نماید.

این محصول دارای برچسب انرژی رده A از سازمان استاندارد ایران می باشد که با توان مکش استاندارد، صدای کم، طراحی مدرن و زیبا، اصطحلاک پایین، وزن کم و حجم مخزن 13 لیتر مناسب جهت استفاده از اماکن صنعتی و تجاری  است. شایان ذکر است برای استفاده از این محصول بصورت آپشن از مخزن دوم نیز استفاده نمود که به راحتی قابل تعبیه در بخش پشتی دستگاه بوده و این امر باعث می گردد تا فضای حجمی ذخیره زباله بیشتری را در اختیار کاربر قرار دهد و همچنین باعث می گردد دستگاه کاربرد صنعتی در مصارف خاص را داشته باشد.

این محصول همپنین با قابلیت دارا بودن سیستم فیلتراسیون چند مرحله ای باعث مصرف بهینه و حداکثر توان موتور مکنده می گردد و تجربه بسیار خوبی را در اختیار کاربران از سیستم جاروبرقی پرتابل شرکت آسایش به ارمغان می آورد.