• تماس با ما : 02156419425
  • خدمات پس از فروش : 02156418788

جاروبرقی پرتابل (یک موتوره) 

یکی از محصولات پر کاربرد در نظافت اماکن عمومی و صنعتی مانند هتل ها، مساجد، بیمارستان ها و کارخانجات استفاده از جاروبرقی پرتابل می باشد. شرکت جاروی مرکزی آسایش با توجه به توان تولید خود توانسته تولید جاروبرقی پرتابل را آغاز نماید.

این محصول دارای برچسب انرژی رده A از سازمان استاندارد ایران می باشد. توان مکش استاندارد، صدای کم، طراحی مدرن و زیبا، اصطحلاک پایین، وزن کم و حجم مخزن 13 لیتر مناسب جهت استفاده از اماکن صنعتی و تجاری  است. شایان ذکر است برای استفاده از این محصول بصورت آپشن از مخزن دوم نیز استفاده نمود. این مخزن به راحتی در بخش پشتی دستگاه بوده و باعث می‌گردد تا فضای حجمی ذخیره زباله بیشتری را در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین باعث می گردد دستگاه کاربرد صنعتی در مصارف خاص را داشته باشد.

این محصول همپنین با قابلیت دارا بودن سیستم فیلتراسیون چند مرحله ای باعث مصرف بهینه و حداکثر توان موتور مکنده می گردد. تجربه بسیار خوبی را در اختیار کاربران از سیستم جاروبرقی پرتابل شرکت آسایش به ارمغان می آورد.

جاروبرقی پرتابل یک موتوره m1

مشخصات جاروبرقی پرتابل (یک موتوره) 

جاروبرقی پرتابل یک موتوره m1

تعداد موتور1
تعداد ورودی مکش1
قدرت (وات)1400
حجم مخزن زباله (لیتر)13
قطر استوانه (سانتی متر)45
ارتفاع (سانتی متر)70

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید باشماره ۰۹۱۲۲۹۳۳۴۵۴ و یا صفحه اینستاگرام جارو مرکزی آسایش به آدرس asayesh.official مراجعه کنید.

اگر درباره محصولات شرکت پرسشی دارید میتوانید با اعلام شهر و شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تماس با ما