• تماس با ما : 02156419425
  • خدمات پس از فروش : 02156418788

جاروبرقی دائم کار آسایش

جاروبرقی صنعتی دائم کار

محصول جدید جاروبرقی دائم کار

کارخانه‌ی آسایش که تولید کننده تخصصی مکنده‌های صنعتی است. با تکیه بر توان طراحی و تولید خود قادر است با توجه به نیاز مشتریان دستگاه‌های مکنده‌ عرضه نماید.

جارو برقی دائم‌کار صنعتی جدیدترین محصول شرکت آسایش است. سال‌ها تجربه و دانش در طراحی و تولید مکنده‌هایی در سطوح مختلف کاربری اکنون در ساخت این محصول به‌کار گرفته شده‌است.

تکنولوژی این محصول

این دستگاه بسیار قدرتمند با تکنولوژی موتور پیشرفته‌ی «سایدچنل» خود امکان استفاده به صورت دائم‌کار را فراهم می‌نماید.

از سوی دیگر مجهز بودن این دستگاه به « شیکر اتوماتیک» امکان نظافت فیلتراسیون را به صورت خودکار ایجاد می‌‌نماید. این دستگاه همچنین مجهز به سیستم فیلتراسیون تریپل است. همچنین امکان طراحی فیلترهای اختصاصی برای مصارف و صنایع متفاوت، قابلیت پاسخگویی به هرصنعت و نیازی را برای این دستگاه فراهم می‌کند.

مهمترین تکنولوژی به‌کار رفته در این محصول موتورهای ساید‌چنل است. موتورهای سایدچنل که به عنوان پمپ‌های خلاء  نیز شناخته می‌شوند، می‌توانند فشارهای مکشی یا دمشی بسیار بالایی ایجاد کنند.

این دستگاه در دو تیپ با دو قدرت موتور متفاوت ارائه‌ می‌شود. دبی‌مکش بالا، مخزن زباله‌ی بزرگ و 120 لیتری از دیگر ویژیگی‌های این دستگاه قدرتمند است.

با داشتن چرخ‌ و کابل برق بلند امکان جابجایی راحت آن میسر است و با برق سه‌فاز کار می‌کند. دستگاه همچنین دارای کنترل‌ فاز و کلید محافظ جان است. همه این ویژیگی‌ها و قابلیت‌‌ها باعث‌شده است تا این دستگاه مخصوص مصارف سنگین به محصولی ایده‌آل برای کاربری‌های صنعتی تبدیل شود.

سابقه تولیدی ما

شرکت آسایش که با توجه به نیازهای کشور در خصوص‌ دستگاه های مکنده نظافتی فعالیت خود را از سال 78 آغاز کرده. اکنون پس از سالها تلاش بزرگترین تولیدکننده‌ی مکنده‌های نظافتی با بیش از هفتاد نمایندگی فعال در سرتاسر ایران می‌باشد. با تولید این محصول گامی جدید در تولید محصولات پیشرفته‌ی نظافتی برداشته است.

جهت دریافت مشاوره و خرید این محصول می‌توانید جهت مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان ما با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید باشماره ۰۹۱۲۲۹۳۳۴۵۴ و یا صفحه اینستاگرام جارو مرکزی آسایش به آدرس asayesh.official مراجعه کنید.

اگر درباره محصولات شرکت پرسشی دارید میتوانید با اعلام شهر و شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تماس با ما