• تماس با ما : 02156419425
  • خدمات پس از فروش : 02156418788

پریز جاروبرقی مرکزی آسایش

پریز اتوماتیک جارو مرکزی آسایش

تا پیش از این معمولاً  آلودگی، سرو صدا و جابجایی جارو برقی برای کاربران آن مساله‌ای پر زحمت بوده‌است.

چه به‌ خاطر طول خرطومی، طول سیم جاروبرقی‌های معمولی و در نهایت به خاطر مدل فیلتراسیون هوا. اما  در نسل جدید جارو برقی مرکزی که صدایی بسیار کمی دارند( مانند مدل سکوت جاروی مرکزی آسایش).

اولاْ  هر واحد ساختمان به طور اختصاصی یک جاروی مرکزی دارد که بیرون ساختمان( مثلا در بالکن) نصب می‌‌شود و در ثانی این نسل جدید از پریز‌های اتوماتیک استفاده می‌کنند که مشکل دسترسی به جارو در اتاق‌ها و محیط‌های مختلف یک واحد ساختمانی را  برطرف می‌کند.

نکته‌ی جذاب در مورد این پریز‌ها این‌ است که بعد از استفاده به‌ کمک مکش دستگاه، شلنگ خرطومی جارو مرکزی دوباره به پریز برمی‌گردد. شلنگ خرطومی در پریز مخفی‌می‌شود.

پریز اتوماتیک آسایش دارای شلنگ به طول 12 یا 15 متر بوده که کاربر می تواند به تمامی نقاط خانه دسترسی داشته باشد.

شلنگ خرطومی سیستم جاروی مرکزی در داخل پریز و لوله های تأسیسات اجرا شده، قرار می‌گیرد. بهتر است بدانیم که  پس از محاسبه بر اساس متراژ واحد و نیاز مشتری لوله‌‌کشی تأسیسات این نسل جدید جاروهای مرکزی در زمان انجام سایر کارهای تأسیساتی ساختمان انجام می‌شود. امروزه این نسل از جاروهای مرکزی به آپشنی ثابت و ضروری در همه‌ی ساختمان‌ها تبدیل‌ شده‌است.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید باشماره ۰۹۱۲۲۹۳۳۴۵۴ و یا صفحه اینستاگرام جارو مرکزی آسایش به آدرس asayesh.official مراجعه کنید.

اگر درباره محصولات شرکت پرسشی دارید میتوانید با اعلام شهر و شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تماس با ما