• تماس با ما : 02156419425
  • خدمات پس از فروش : 02156418788

درخواست همکاری و دریافت گواهینامه لوله‌کشی :

کارخانه جاروبرقی مرکزی آسایش جهت ارتقای سطح فنی دست به اقداماتی زده.

ما برای تأسیسات‌کاران محترم در امر نصب و راه اندازی سیستم جارو مرکزی در سطح کشور، اقدام به برگزاری آزمون گواهینامه لوله کشی نموده‌ایم. به همین جهت پس از مشاهده ویدئوهای آموزشی در آزمون قرارداده شده در این صفحه اقدام نمایید. پس از کسب قبولی در آزمون، شرکت جارو مرکزی آسایش برای عزیزان گواهینامه لوله‌کشی سیستم جارو مرکزی صادر می‌نماید.

شرکت کنندگان در این آزمون پس از دریافت گواهینامه، جهت اجرای تاسیسات لوله کشی سیستم جارو مرکزی به کارفرمایان معرفی شده. امور اجرای پروژه های آسایش به ایشان واگذار می گردد.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با شماره‌های بخش تماس با ما با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

درخواست همکاری و دریافت گواهینامه لوله‌کشی برای تمامی عزیزان به صورت رایگان انجام می‌شود.

جهت مشاهده ویدیوهای آموزشی میتوانید به صفحه آپارات جارو مرکزی رفته و یا از صفحه ویدیوها اقدام کنید.

ویدیو آموزشی لوله کشی

لطفا توجه داشته باشید در صورت روشن بودن VPN ویدیو نمایش داده نمی‌شود! VPN خود را لطفا خاموش کنید و یا به صفحه آپارات ما سر بزنید.

درخواست همکاری و گواهینامه لوله‌کشی

پذیرش نمایندگی و عاملیت فعال :

با توجه به سیاست‌های گسترش و تکمیل شبکه فروش و خدمات پس از فروش شرکت در سراسر کشور. شرکت جارو مرکزی آسایش اقدام به پذیرش نمایندگی فعال و یا عاملیات مجاز نموده است.

عزیزانی که تمایل به دریافت نمایندگی در شهر خود دارند، می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند. لذا شما می توانید با ورود به بخش تماس با ما، با مشاوران ما ارتباط گرفته و اطلاعات و شرایط لازم را کسب نمائید.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید باشماره ۰۹۱۲۲۹۳۳۴۵۴ و یا صفحه اینستاگرام جارو مرکزی آسایش به آدرس asayesh.official مراجعه کنید.

اگر درباره محصولات شرکت پرسشی دارید میتوانید با ارتباط با ما، سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

تماس با ما