• تماس با ما : 02156419425
  • خدمات پس از فروش : 02166782102
درباره جاروبرقی آسایش

درباره ما :

کارخانه جاروی مرکزی آسایش در سال 1384 با توجه به نیاز داخلی کشور در خصوص دستگاه های پیشرفته نظافتی شکل گرفت و امروز پس از گذشت 15 سال توانسته است با گسترش فضای کارخانه و خط تولید و احداث کارخانه جدید در زمینی به وسعت حدود 6 هزار متر مربع اقدام به تولید محصولات پیشرفته نظافتی نماید.

 شرکت جاروی مرکزی آسایش با بهره مندی از مهندسین، متخصصان، کارکنان و کارگران مجرب ایرانی در کارخانه، دفتر مرکزی، دفاتر نمایندگی ها و عاملیت ها، به جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید و فناوری جاروهای مرکزی دست یافته و توانسته است برای بیش از 50 نفر بصورت مستقیم و بیش از 100 نفر بصورت غیرمستقیم ایجاد کارآفرینی نماید، تا بتواند به رسالت خود که همانا ایجاد اشتغال برای متخصصان و کارگران ایرانی است، دست یابد.

شرکت آسایش همواره تمام تلاش و توان خود را بر آن گذاشته تا بتواند با تولیدات خود در زمینه جاروی مرکزی، جاروی صنعتی پرتابل، جاروی دیواری کارواش، باکس مکنده دندانپزشکی و… گسترش داده تا بتواند پاسخگوی نیاز بازار و مصرف کنندگان سیتم های نظافتی باشد.

خداوند منان را شاکریم که توانستیم با همت کارکنان و کارگران خود همواره در مسیر پیشرفت قرار گرفته و همگام با تکنولوژی های روز دنیا تولیدات خود را گسترش داده و محصولات متنوع در امر سیستم های جاروی مرکزی ساختمان را با بهترین کیفیت و بالاترین راندمان کاری تولید نماییم.

شایان ذکر است تمامی تجهیزات از جمله لوله و اتصالات، پریزها، دستگاه های مکنده، ست های خرطومی و… تماماً در کارخانه جاروی مرکزی آسایش توسط مهندسان شرکت طراحی گردیده و با همت و پشتکار کارگران ایرانی تولید می گردد تا همواره بتوانیم متکی به نیروهای داخلی، محصولات تماماً ایرانی تولید نماییم، لذا از وابستگی به خارج از کشور جهت واردات جاروهای برقی مرکزی و صنعتی رهایی یافته که همین همین امر باعث ثبات در قیمت نهایی محصولات تولید شده در کارخانه آسایش و همچنین تولید قطعات مورد نیاز جهت سیستم های جاروی مرکزی و صنعتی گردیده است.

دفتر مرکزی کارخانه جاروی مرکزی آسایش در راستای دسترسی راحت تر به محصولات و خدمات پس از فروش و پاسخگویی سریع تر و کامل تر به نیاز مشتریان، سازندگان واحدهای ساختمانی و مصرف کنندگان خود، توانسته است با تلاش های شبانه روزی خود و با بهره گیری از کارشناسان فروش خبره و همچنین کارکنان متخصص خود با گستردگی بیش از 70 نمایندگی و عاملیت مجاز در سراسر کشور پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز باشد.

قابل توجه است شرکت جاروی مرکزی آسایش همیشه با ایجاد هدف های کوتاه مدت و بلند مدت خود، دسترسی به بازارهای جهانی را نیز در سیاست های کاری خود لحاظ کرده و با بهره گیری از ظرفیت های تولیدی و تکنولوژی روز و بهره مندی از متخصصان حضور پررنگی در بازارهای خاورمیانه داشته و علاوه بر پاسخگویی به نیاز کشور صادرات را نیز سرلوحه کار خود قرار داده است تا بتواند برای کشور ارزآوری و کارآفرینی بیشتری انجام دهد.

خدمات پس از فروش :

شرکت جاروبرقی مرکزی آسایش، در راستای افزایش سطح رضایتمندی و پاسخگویی به مشتریان گرامی، اقدام به ارائه طرح های نوینی نموده است، خدماتی همچون سرویس های دوره ای در محل، گارانتی تعویض، سرویس overhaul دستگاه های قدیمی، تعویض قطعات و… از جمله این خدمات هستند. شایان ذکر است این خدمات در سراسر کشور توسط نمایندگان شرکت آسایش قابل دسترس می باشد و شما می توانید جهت بهره مندی و استفاده از این خدمات با بخش خدمات پس از فروش شرکت (شماره های درج شده در صفحه تماس با ما) ارتباط برقرار نمائید.