• واحد فروش : 02186128213
  • خدمات پس از فروش : 02156418788

درباره جارو مرکزی آسایش

درباره جاروبرقی آسایش

بخواهیم درباره جارو مرکزی آسایش بگوییم:

کارخانه جارو مرکزی آسایش در سال 1384 با توجه به نیاز داخلی کشور در خصوص دستگاه های پیشرفته نظافتی شکل گرفت.

امروز پس از گذشت 15 سال توانسته با گسترش فضای کارخانه، خط تولید و احداث کارخانه جدید اقدام به تولید محصولات پیشرفته نظافتی نماید.

 بهره‌مندی از مهندسین، متخصصان مجرب، دفتر مرکزی، دفاتر نمایندگی‌ها و عاملیت‌ها، تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید و فناوری جاروهای مرکزی دست یافته.

شرکت آسایش توانسته است برای بیش از 50 نفر بصورت مستقیم و بیش از 100 نفر بصورت غیرمستقیم ایجاد کارآفرینی نماید. تا بتواند به رسالت خود که همانا ایجاد اشتغال برای متخصصان و کارگران ایرانی است، دست یابد.

تمام تلاش و توان خود را بر آن گذاشته‌ایم تا بتواند با تولیدات خود در زمینه جاروبرقی مرکزی، جارو صنعتی، باکس مکنده دندانپزشکی و غیره. گسترش داده تا بتواند پاسخگوی نیاز بازار و مصرف کنندگان سیتم‌های نظافتی باشد.

تمامی تجهیزات از جمله لوله و اتصالات، پریزها، ست های خرطومی تماماً در کارخانه جارو مرکزی آسایش توسط مهندسان شرکت طراحی گردیده. با همت و پشتکار کارگران ایرانی تولید می گردد تا همواره بتوانیم متکی به نیروهای داخلی، محصولات تماماً ایرانی تولید نماییم.

محصولات با همت و پشتکار کارگران ایرانی تولید می گردد تا همواره بتوانیم متکی به نیروهای داخلی، محصولات تماماً ایرانی تولید نماییم.

لذا از وابستگی به خارج از کشور جهت واردات جاروبرقی مرکزی و صنعتی رهایی یافته. همین امر باعث ثبات در قیمت نهایی محصولات و تولید قطعات مورد نیاز جهت سیستم‌های جاروی مرکزی و صنعتی گردیده است.

دفتر مرکزی جارو مرکزی آسایش در راستای دسترسی راحت‌تر به محصولات و خدمات پس از فروش و پاسخگویی سریع‌تر و کامل‌تر به نیاز مشتریان، سازندگان واحدهای ساختمانی و مصرف کنندگان خود، توانسته است با تلاش های شبانه روزی خود و با گستردگی بیش از 70 نمایندگی در سراسر کشور پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز باشد.

شرکت همیشه با ایجاد هدف‌های کوتاه و بلند مدت، دسترسی به بازارهای جهانی را نیز در سیاست‌های خود لحاظ کرده. با ظرفیت‌های تولیدی و بهره‌مندی از متخصصان حضور پررنگی در بازارهای خاورمیانه داشته.

همچنین نیاز کشور در صادرات را نیز سرلوحه کار خود قرار داده است تا بتواند برای کشور ارزآوری انجام دهد.

در صورت داشتن هرگونه پرسش در خصوص خدمات پس از فروش، نحوه همکاری با ما و آشنایی با محصولات می‌توانید از منو سایت مراجعه کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره‌های

۰۲۱۸۸۶۸۶۵۱۸۰۹۱۲۰۷۵۱۴۹۵ و یا صفحه اینستاگرام جارو مرکزی آسایش به آدرس asayesh.official در ارتباط باشید.

اگر درباره محصولات شرکت پرسشی دارید میتوانید با اعلام شهر و شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تماس با ما