• تماس با ما : 02156419425
  • خدمات پس از فروش : 02166782102
پریز اتوماتیک جاروبرقی آُسایش

پریز اتوماتیک

کارخانه جاروی مرکزی آسایش، همواره تولید سیستم های به روز و پیشرو در صنعت جاروبرقی مرکزی را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را با بکارگیری نیروهای توانمند بکار گرفته است تا بتواند گامی نوین در تولید محصولات نوین در این صنعت را برداشته باشد.

یکی از محصولات به روز سیستم جاروی مرکزی، پریزهای اتوماتیک می باشد، در این نوع از پریزها با توجه به تکنولوژی روز دنیا سعی بر آن شد تا مصرف کنندگان و مشتریان بتوانند به راحتی از این سیستم استفاده نمایند.

نوع کاربری این پریزها بدینگونه می باشد که شلنگ خرطومی سیستم جاروی مرکزی در داخل پریز و لوله های تأسیسات اجرا شده، قرار گرفته است و تنها کافیست کاربر پس از باز نمودن درب پریز اتوماتیک بنا به میزان مورد نیاز خود لوله خرطومی را از داخل پریز اتوماتیک به بیرون کشیده و شروع به نظافت محیط نماید، در نهایت پس از استفاده کاربر می تواند به راحتی با قراردادن دست خود بر روی لوله خرطومی با استفاده از مکش دستگاه و کمک دست لوله خرطومی را به داخل پریز باز گرداند و سپس تنها کافیست درب پریز بسته شود تا دستگاه بصورت خودکار خاموش گردد.

در این نوع از پریزها دیگری نیازی به جابجایی لوله خرطومی در منازل نمی باشد و همانطور که در بالا ذکر شد لوله خرطومی در داخل سیستم لوله کشی جاروی مرکزی قرار گرفته است، شایان ذکر است پریزهای اتوماتیک تولید شده در کارخانه جاروی مرکزی آسایش دارای شلنگ خرطومی به طول 12 یا 15 متر بوده که به راحتی کاربر می تواند به تمامی نقاط خانه جهت نظافت دسترسی داشته باشد.

این سیستم یکی از جدیدترین محصولات جاروبرقی مرکزی در جهان و ایران بوده و با توجه به نیاز زندگی امروزه مبنی بر افزایش امکانات رفاهی در منازل و ساختمان ها، این سیستم پیشنهادی بسیار جذاب و در عین حال مقرون به صرفه جهت نصب در منازل می باشد.