• واحد فروش : 02186128213
  • خدمات پس از فروش : 02156418788

پریز آرایشگاهی

پریز آرایشگاهی آٰرایش

یکی از اهداف کارخانه جارو مرکزی آسایش تولید محصولات پیشرفته نظافتی است و همواره در این تلاش بوده تا محصولاتی متنوع جهت کسب و کارهای خاص تولید نمایید. از این محصولات باکس دندانسازی، بازویی مکنده و پریز آرایشگاه میتوان نام برد.
نظافت و جمع آوری موی سر اصلاح شده همواره یکی از مشکلات و دشواری‌های آرایشگاه‌ها بوده است. جمع‌آوری موهای اصلاح شده بصورت سنتی با جاروی دستی صورت می‌گیرد که این کار باعث آلودگی فضای محیط و ایجاد گرد و غبار و خرده مو در محیط کار می گردد. اما ما توانستیم با تولید دستگاه پریز آرایشگاهی برای همیشه این مشکل را رفع کنیم.
دستگاه پریز آرایشگاهی یکی از محصولات خاص ما است که ویژه آرایشگران طراحی گردیده تا بتوانند به راحتی به نظافت محل کار خود بپردازند و بهره‌وری کار آرایش را بالا ببرند. آرایشگران به سادگی می‌توانند با استفاده از خرطومی تعبیه شده موهای اصلاح شده را با کمک دستگاه مکنده قوی جمع آوری نمایند. دستگاه پریز آرایشگاهی به سادگی به یکی از دستگاه های جارو مرکزی متصل شده و عملیات مکش را انجام می‌دهد. با این عمل دیگر نیازی به جاروهای دستی و برقی قابل حمل نیست. و تنها با استفاده از خرطومی تعبیه شده به راحتی می‌توان به جمع‌آوری خرده‌موها در آرایشگاه‌های زنانه و مردانه پرداخت. همچنین با تجهیز به سری مخصوص می‌توان موی سر روی گردن را نیز با مکش دستگاه جمع آوری نمود.

از دیگر موارد و ویژگی های پریز آرایشگاهی شرکت جاروی مرکزی آسایش می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود:
صدای کم
مکش قوی
جلوگیری از بیماری های تنفسی
عدم ایجاد گرد و غبار و خرده مو در محیط کار آرایشگران
استفاده از مخزن جمع آوری زباله توسط مکنده مرکزی
نیاز به تخلیه مخزن جمع آوری زباله هر یک ماه یک بار

تماس با ما

برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره‌های

۰۲۱۸۸۶۸۶۵۱۸۰۹۱۲۰۷۵۱۴۹۵ و یا صفحه اینستاگرام جارو مرکزی آسایش به آدرس asayesh.official در ارتباط باشید.

اگر درباره محصولات شرکت پرسشی دارید میتوانید با اعلام شهر و شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان ما باشید.