• تماس با ما : 02156419425
  • خدمات پس از فروش : 02166782102

درخواست همکاری و دریافت گواهینامه لوله کشی :

کارخانه جاروبرقی مرکزی آسایش جهت ارتقای سطح فنی تأسیسات کاران محترم و همچنین افزایش تاسیسات کاران متخصص در امر نصب و راه اندازی سیستم جاروی مرکزی در سطح کشور، اقدام به برگزاری آزمون گواهینامه لوله کشی نموده است. از این رو از شما تاسیسات کاران محترم دعوت می گردد پس از بازبینی و رویت ویدئوهای آموزشی نصب و راه اندازی سیستم جاروی مرکزی در بخش ویدئوهای سایت آسایش و آشنایی کامل با سیستم جاروی مرکزی در آزمون قرارداده شده در این صفحه شرکت نموده و پس از کسب امتیازات لازم و قبولی در آزمون، شرکت جارو مرکزی آسایش برای این دسته از عزیزان گواهینامه لوله کشی سیستم جاروی مرکزی صادر می نماید.

شایان ذکر است شرکت کنندگان در این آزمون پس از دریافت گواهینامه لوله کشی، جهت اجرای تاسیسات لوله کشی سیستم جاروی مرکزی به کارفرمایان معرفی شده و امور مربوط به اجرای تاسیسات پروژه های آسایش به ایشان واگذار می گردد.

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره های درج شده در بخش تماس با ما و یا تکمیل فرم با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

آزمون لوله کشی

پذیرش نمایندگی و عاملیت فعال :

شرکت جاروی مرکزی آسایش با توجه به سیاست های شرکت مبنی بر گسترش و تکمیل شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور اقدام به پذیرش نمایندگی فعال و یا عاملیات مجاز نموده است.

شایان ذکر است اشخاصی که تمایل به ایجاد نمایندگی کارخانه جاروی مرکزی آسایش را در شهر خود دارند می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط پذیرش نمایندگی و عاملیات مجاز با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند. لذا شما می توانید با ورود به بخش تماس با ما در سایت از طریق ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش و یا تکمیل فرم ارتباط با ما اقدام نموده و اطلاعات و شرایط لازم را کسب نمائید.