• واحد فروش : 02186128213
  • خدمات پس از فروش : 02156418788

ست خرطومی و پارویی

محصولات ست خرطومی و پارویی آسایش به صورت کاملا داخلی و مخصوص سیستم جارو مرکزی طراحی و پیاده سازی شده‌اند.

این محصولات در 12 مدل تولید و عرضه می‌شوند.

دو مدل از این محصولات شلنگ‌های مخصوص پریزهای معمولی و اتوماتیک، دو مدل پارویی فرش و موکت و حیوانات می‌باشد.

همچنین با تولید محصولات مانند فیلتر نگهدارنده اشیاء می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به پاکیزگی محیط اقدام کنید.

لازم به ذکر است تمامی محصولات توسط جارو مرکزی آسایش تولید شده و با بالاترین کیفیت ساخت برای مشتریان عزیز ارائه می‌گردد.

تمامی این محصولات توسط نمایندگی‌های مجاز جارو مرکزی آسایش توزیع می‌شوند و نیازی به تهیه محصولات متفرقه نیست.

اگر در خصوص محصولات نیازمند خدمات پس از فروش هستید می‌توانید با شماره 02156418788 تماس برقرار کنید.

لوله تلسکوپی جاروبرقی آسایش | ست خرطومی و پارویی

لوله تلسکوپی ساخت شرکت آسایش با طراحی مناسب تولید شده و ارتفاع آن هنگام جارو کشیدن قابل تنظیم است، طوری که می‌توانید به راحتی به نظافت ساختمان بپردازید. استفاده از این محصول به سلامت شما کمک می‌کند، چون اگر در هنگام نظافت بدن شما در وضعیت نامناسبی قرار گیرد به مرور زمان آسیب‌های جبران ناپذیری به شما وارد می‌گردد.
توصیه می‌شود که در هنگام نظافت حتما اندازه آن را با قد خود متناسب نموده و سپس اقدام به نظافت منزل نمایید.

کوبل مدار فرمان جاروبرقی آسایش | ست خرطومی و پارویی

کوبل مدار فرمان قطعه ای است که بر روی شلنگ خرطومی نصب می گردد.

کوبل عمل اتصال شلنگ خرطومی به پریزهای معمولی را انجام می‌دهد. شایان ذکر است به محض ورود کوبل به پریز، دستگاه به صورت اتوماتیک روشن می شود.

مبل پاک کن جاروبرقی آسایش | ست خرطومی و پارویی

پاکیزگی مبل یکی از سخت‌ترین کارهای نظافتی است به دلیل متفاوت بودن جنس پارچه‌ مبل‌ها، پاک کردن سطوح‌ آنها از وقت‌گیرترین‌ لحظه‌های نظافت خانه‌ست.
اما این محصول با طراحی و در نظر گرفتن حساسیت این سطوح، سحولت در انجام این کار را برای کاربر به ارمغان آورده است. جنس این محصول به مانند جنس پاروای‌ها و گوشه پاک کن از بهترین مواد اولیه پلاستیک بوده. این محصول توسط شرکت آسایش طراحی و تولیدکنند شده است.
از ویژگی‌های این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
کیفیت بالا جنس بدنه
برس‌های مخصوص
اتصال راحت و آسان

گوشه پاک کن جاروبرقی آسایش | ست خرطومی و پارویی

در هنگام نظافت منازل یکی از مهم‌ترین نکات، دسترسی به نقاط کور، کنج و گوشه‌های دیوارها است. افزونه‌ی گوشه پاک‌کن به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید گوشه‌های دیوارها و زوایای دور از دسترس اسباب و وسایل خود را نظافت نمایید. همچنین جهت نظافت درز مبل‌ها نیز کاملا کاربردی است.
گوشه پاک کن آسایش دارای کیفیت و طراحی مناسب می باشد. شما می‌توانید جهت خریداری آن با واحد فروش شرکت جارو برقی مرکزی آسایش تماس حاصل نمایید.

فیلتر نگهدارنده اشیا جاروبرقی آسایش | ست خرطومی و پارویی

یکی از مشکلات رایج در منازل هنگام نظافت و جارو کشیدن، مکش اشیاء گرانبهای رها شده در منازل توسط دستگاه جارو برقی می باشد.
با نصب فیلتر نگهدارنده اشیاء بر روی لوله تلسکوپی دستگاه، شما می‌توانید با خاطر آسوده به نظافت منازل بپردازید چون در هنگام مکش دستگاه جاروی مرکزی اگر بصورت اتفاقی اشیاء گرانبهای شما توسط دستگاه مکش شده باشد در این فیلتر قرار گرفته و شما می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.
شما می توانید جهت خرید این محصول با واحد فروش شرکت جاروبرقی مرکزی آسایش تماصل حاصل نمائید.
تمامی لوازم جارو مرکزی آسایش توسط نمایندگی‌های رسمی شرکت توزیع و قابل تهیه می‌باشد.

صداکیر مخصوص دستگاه جاروبرقی آسایش | ست خرطومی و پارویی

این قطعه روی دستگاه‌های تجمیعی( چند واحد بصورت مشترک) نصب می‌شود و قرارگرفتن این قطعه بر روی خروجی هوای دستگاه باعث کاهش صدای تولیدی دستگاه مکنده می‌شود.

ست خرطومی و پارویی |شلنگ پریز معمولی جاروبرقی آسایش

جاروی مرکزی آسایش برای بهره‌مندی مصرف‌کنندگان از سیستم جاروی مرکزی اقدام به عرضه شلنگ‌های خرطومی در متراژهای متفاوت کرده است. با استفاده از این شلنگ‌ها به راحتی می‌توانید هرجای خانه را نظافت کنید.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه و خرید انواع شلنگ خرطومی با واحد فروش شرکت آسایش تماس بگیرید.

ست خرطومی و پارویی پریز اتوماتیک جاروبرقی آسایش

لوله خرطومی مخصوص پریز اتوماتیک با لوله‌خرطومی‌های معمولی تفاوت دارد. این محصول دارای روکش است و وقتی توسط مکش دستگاه به سرعت داخل پریز بر می‌گردد به دلیل این روکش هم برگشت خرطومی به داخل پریز راحت اتفاق می‌افتد و هم به شلنگ خرطومی آسیبی وارد نمی‌شود.
از سوی دیگر چون شلنگ خرطومی داخل سیستم پریز اتوماتیک قرار می‌گیرد، دیگر نیازی به جمع آوری آن نیست. شما می‌توانید جهت سفارش این محصول با واحد فروش شرکت آسایش تماصل حاصل نمائید.

زانو تفنگی پریز اتوماتیک جاروبرقی آسایش

یکی دیگر از محصولات مرتبط با پریزهای اتوماتیک، زانو تفنگی پریز اتوماتیک می باشد. این محصول نیز برای ارتباط مابین لوله خرطومی پریزهای اتوماتیک سیستم جاروی مرکزی با پارویی و لوله تلسکوپی در نظر گرفته شده است. شما می توانید جهت خرید این محصول با بخش فروش شرکت آسایش تماصل بگیرید.

زانو تفنگی جاروبرقی آسایش | ست خرطومی و پارویی

زانو تفنگی قطعه‌ای جهت اتصال لوله خرطومی به لوله تلسکوپی است. شما می توانید جهت خرید این محصول به راحتی با تماس با واحد فروش شرکت جاروی مرکزی آسایش ارتباط برقرار نموده و ثبت سفارش نمائید

پارویی جاروبرقی آسایش | ست خرطومی و پارویی

یکی دیگر از محصولات کارخانه جاروی مرکزی آسایش، پارویی جاروبرقی مرکزی می باشد. مصرف کنندگان می توانند جهت سفارش این محصول با واحد فروش شرکت جاروی مرکزی آسایش تماس حاصل نمایند. شایان ذکر است پارویی های عرضه شده توسط شرکت آسایش دارای کیفیت و طراحی مناسب بوده و به راحتی قابل استفاده می باشد.

تمیز کننده حیوانات جاروبرقی آسایش

یکی از مشکلات دارندگان حیوانات خانگی نظافت آنان با جاروبرقی معمولی می باشد. شرکت جاروی مرکزی آسایش به این امر نیز فکر نموده و با ارائه سری تمیز کننده حیوانات شما را در این امر یاری نموده است.

شما با استفاده از این محصول به راحتی می توانید آن را به لوله خرطومی جاروی مرکزی متصل کنید. پس از اتصال و روشن شدن دستگاه به نظافت حیوانات خانگی خود بپردازید. این سری با اتصال به جاروی مرکزی به راحتی می تواند پرزها و موهای چسبیده را مکش نموده و آن را تمیز نماید.

تماس با ما

برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره‌های

۰۲۱۸۸۶۸۶۵۱۸۰۹۱۲۰۷۵۱۴۹۵ و یا صفحه اینستاگرام جارو مرکزی آسایش به آدرس asayesh.official در ارتباط باشید.

اگر درباره محصولات شرکت پرسشی دارید میتوانید با اعلام شهر و شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان ما باشید.